reklama

Šéf Baníku Šafarčík ještě před šlágrem se Spartou oznámil hráčům, že končí

Petr Šafarčík. Petr Šafarčík. autor: ČTK
Majitel ostravského Baníku Petr Šafarčík dle magazínu Patriot oznámil ještě před výkopem zápasu 16. kola Synot ligy mezi jeho týmem a pražskou Spartou, že končí v roli předsedy představenstva klubu.

Ostrava – Majitel ostravského Baníku Petr Šafarčík dle magazínu Patriot oznámil ještě před výkopem zápasu 16. kola Synot ligy mezi jeho týmem a pražskou Spartou, že končí v roli předsedy představenstva klubu. 

Šlágr 16. kola Synot ligy mezi Baníkem a Spartou, ve kterém slavili vítězství 1:0 hosté, jsme sledovali ZDE!

"Po Novém roce se bude konat valná hromada, kde bude odstoupení Petra Šafarčíka oficiálně oznámeno a budou řešeny další náležitosti ve vedení klubu," řekl webu mluvčí klubu Tomáš Svoboda.

Ten ale zároveň odmítl komentovat, jak odchod Petra Šafarčíka z pozice předsedy představenstva souvisí se změnou vlastnické struktury Baníku. Dle informací zmíněného magazínu vrcholí jednání o prodeji klubu podnikateli Václavu Brabcovi.

Šafarčíkovi klub patří od února 2012 a Ostrava pod jeho vedením nezadržitelně míří do druhé ligy. Na podzim v nevyšší soutěži uhrála pouze čtyři body a je beznadějně poslední. Klubu tak hrozí po 50 letech sestup z první ligy.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

reklama