reklama

Senzace: United nedali v poháru gól soupeři ze čtvrté ligy

Zápas na hřišti soupeře ze čtvrté ligy se svěřencům van Gaala a Giggse moc nepovedl. Zápas na hřišti soupeře ze čtvrté ligy se svěřencům van Gaala a Giggse moc nepovedl. autor: Reuters
Fotbalisté Manchesteru United nedokázali ve čtvrtém kole Anglického poháru porazit účastníka čtvrté ligy Cambridge United.

Londýn - Fotbalisté Manchesteru United nedokázali ve čtvrtém kole Anglického poháru porazit účastníka čtvrté ligy Cambridge United. Utkání skončilo 0:0 a outsideři z univerzitního města se mohou těšit na opakovaný zápas se slavným soupeřem na legendárním stadionu Old Trafford.

Mužstvo Cambridge sice za celé utkání nevystřelilo na branku, ale díky nadšení a dobře organizované defenzivě také nedovolilo skórovat hvězdám Falcaovi, Di Maríovi či Van Persiemu, jenž přišel do hry v 67. minutě. Domácí gólman Dunn nečekaně udržel čisté konto stejně jako De Gea.

Svěřenci Louise van Gaala sice v Premier League napravují bídný úvod sezony, ale v pohárech se jim nedaří. V Ligovém poháru skončili už ve druhém kole po odstupné srpnové porážce 0:4 s třetiligovým Milton Keynes.

reklama