reklama

Další blamáž. Sparta se šesti hráči áčka podlehla v přípravě třetiligovému soupeři

Lukáš Vácha na hřišti Vltavínu Spartě k lepšímu výsledku nepomohl Lukáš Vácha na hřišti Vltavínu Spartě k lepšímu výsledku nepomohl autor: Milan Kammermayer
Přátelský zápas se fotbalistům z Letné nevydařil, přestože polovinu základní sestavy tvořili hráči ligového kádru.

Praha - Na trávníku Vatajelu, Vácha, Vukadinovič či Štetina. Fotbalová Sparta nasadila do přípravného zápasu s Loko Vltavín hned šest hráčů prvoligového áčka do základní sestavy, přesto protivníkovi z ČFL podlehla 1:3…

Tým trenéra Ščasného prohrával už po osmnácti minutách 0:2. Ve druhém poločasu sice snížil Mebrahtu, jenže poslední slovo patřilo znovu domácím, kteří tak korunovali oslavy 120. výročí založení klubu.

"Byl to velmi specifický zápas vzhledem k naší sestavě. Jsem ale za ten zápas moc rád, protože jsem měl možnost vidět kluky, které vídáme po juniorce, dorostu a ve Vlašimi. Od pondělí s námi trénovali a tento duel mi o nich ukázal spoustu dalších věcí," řekl Ščasný pro klubový web. "Chtěl jsem, aby většinu utkání odehrál Vácha, který nabírá formu. A pak jsem chtěl hlavně vidět Mebrahtua a s ním jsem také spokojený," dodal.

Přípravné fotbalové utkání:

Loko Vltavín - Sparta Praha 3:1 (2:0)

Branky: 10. Rada, 18. Tichý, 61. Pejša - 51. Mebrahtu.

Sestava Sparty: Heča - Čejka (46. Pavlík), Štetina, Burda (46. Červak), Vatajelu (66. Flak) - Vukadinovič (73. Hájek), Vácha, Mareček (66. Šimáček), Fortelný (46. Mohamed) - Mebrahtu, Zuberu (46. Dao). Trenér: Ščasný.

reklama