reklama

Skalák je po operaci kolena a může přijít o ME jednadvacítek

Jiří Skalák se podrobil artroskopické operaci kolena. Jiří Skalák se podrobil artroskopické operaci kolena. autor: Milan Kammermayer
Záložník Mladé Boleslavi Jiří Skalák ve středu absolvoval artroskopickou operaci kolena, ohrožený je jeho start na červnovém domácí mistrovství Evropy do 21 let.

Mladá Boleslav - Záložník Mladé Boleslavi Jiří Skalák ve středu absolvoval artroskopickou operaci kolena, zmešká závěrečná dvě ligová kola a ohrožený je také jeho start na červnovém domácí mistrovství Evropy do 21 let.

"Nemám ještě úplně přesné informace, ale podrobil se artroskopii a už je normálně doma. Samotný Jirka mi říkal, že je to 50 na 50, co se týče Eura," řekl tiskový mluvčí Mladé Boleslavi Jiří Koros.

"Do konce ligy je samozřejmě mimo, ale když bude v pořádku, tak se bude snažit trénovat co nejdřív, aby se Eura zúčastnil. Pořádné výsledky artroskopie by měly být zítra," doplnil Koros. Skalák se zranil v nedělním utkání s Jabloncem (1:1).

Skalák v Mladé Boleslavi od loňského léta nejprve hostoval a v dubnu natrvalo přestoupil z pražské Sparty. Třiadvacetiletý ofenzivní hráč v této sezoně odehrál 24 ligových zápasů a vstřelil šest branek. Gól z penalty dal Skalák také v poslední březnové přípravě jednadvacítky s Portugalskem (1:0).

reklama