reklama

Slavia by chtěla Rajnocha. Zatím testuje estonského obránce

Obránce Jan Rajnoch v reprezentačním dresu Obránce Jan Rajnoch v reprezentačním dresu autor: Sport
Fotbalová Slavia Praha by ráda posílila obranné řady. Jedná o příchodu Jana Rajnocha a testuje Estonce.

Praha - Fotbalová Slavia Praha se snaží před začátkem nové ligové sezony doplnit a posílit kádr.

Červenobílí testují estonského obránce Kaarla Kiidrona z druholigové Viktorie Žižkov a jednají o příchodu záložníka Vojtěcha Štěpána, který naposledy působil v Hradci Králové. Informoval o tom Twitter Slavie.

Pražané shánějí především posilu do středu obrany, protože stoper Martin Dobrotka je zraněný a start sezony nestihne. Slavia už od závěru minulého týdne testuje Jiřího Krejčího, který skončil v Maďarsku, a nyní se k němu připojil i Kiidron.

Třiadvacetiletý Estonec působí od loňského roku v nyní druholigovém Žižkově, v nejvyšší soutěži za Viktorii odehrál deset zápasů.

Pražané hovořili také s bývalým reprezentantem Janem Rajnochem, jemuž vypršela smlouva v tureckém Sivassporu.

Rajnoch: Na návrat domů mám čas

"Mluvil jsem s trenérem Petroušem, probrali jsme určité možnosti, ale moji prioritou je zůstat v zahraničí. Ať už v Turecku, nebo jinde. Myslím si, že ještě nejsem ve věku, abych se vracel domů," uvedl pro iDnes.cz Rajnoch.

Návrat do české ligy ovšem nevyloučil. "Když v cizině nic neseženu, tak budu rád, že budu moci vůbec někde hrát. Třeba i doma," dodal jednatřicetiletý Rajnoch.

Slavii by mohl posílit také záložník Vojtěch Štěpán, který od roku 2010 působil v Hradci Králové. Osmadvacetiletý fotbalista měl původně namířeno do Mladé Boleslavi, z angažmá ale nakonec nečekaně sešlo.

Klub z města automobilů již Štěpána nezařadil na soupisku pro nadcházející podzimní část první ligy. Bývalý hráč ligových týmů Olomouce, Jablonce a Hradce nastoupil v nejvyšší soutěži ke 128 zápasům.

reklama