reklama
18:45 • Evropská konferenční liga • Skupina E
2:2
1:1
Synot liga - SK Slavia Praha - logo
Slavia
Feyenoord Rotterdam - logo
Feyenoord
  • 12. Olayinka
  • 66. Kuchta
  • 31. Dessers
  • 90+3. Dessers

Vítejte u on-line přenosu z utkání 5. kola základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Feyenoordem. Utkání se odehraje ve čtvrtek 25. listopadu od 18:45.

Slavia nastoupí do dnešního utkání v této sestavě. V bráně bude znovu Aleš Mandous.

SESTAVA FEYENOORDU

 

Marciano - Pedersen, Trauner, Senesi, Malacia - Aursnes, Kökcu, Til - Toornstra (C), Linssen, Sinisterra

 

Jansen, Troost - Geertruida, Diemers, Jahanbakhsh, Nelson, Teixeira, Bannis, Hendriks, Dessers

Dnešní utkání je střetnutím aktuálně nejlepšího českého jednoho z nejlepších nizozemských celků. Slavia je totiž prvním celkem ligy a Feyenoord je v Eredivisie třetí. Nicméně oproti svým soupeřům má výhodu jednoho utkání, tudíž by se vítězstvím mohl dostat do čela nizozemské soutěže.

Fotbalisté Feyenoordu se před utkáním se Slavií prošli Prahou.

Oba celky potvrdily své kvality v posledních zápasech. Slavia totiž pětkrát v řadě vyhrála, přičemž skóre z těchto zápasů čítá 14 vstřelených branek a žádnou inkasovanou. Feyenoord dokonce vyhrál šestkrát za sebou a při 14 gólech do sítí soupeřů přišly jen 4 inkasované branky.

Na utkání by nás měly být přítomny až čtyři tisícovky nizozemských fanoušků.

Slavia by se dnes rozhodně měla pokusit napravit dojem z prvního vzájemného zápasu. Ten totiž sešívaným na půdě nizozemského týmu příliš nevyšel a již ve 24. minutě Pražané prohrávali o dvě branky. Jiskra naděje přišla gólem Holeše v 63. minutě, ale na více už se svěřenci kouče Trpišovského nezmohli.

Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí ve své obvyklé červenobílé kombinaci, hosté nastupují v černé.

1.

UTKÁNÍ PRÁVĚ ZAČALO.

1.

Rychlá úvodní aktivita Feyenoordu nebyla úspěšná. Ousou sice míč posunul jen k půlící čáře, ale ani další ofenzivní snaha hostům zatím nevyšla.

2.

Výborně teď Kačaraba vystoupil k boční lajně proti Aursnesovi. Nakonec vybojoval i vhazování ve prospěch Slavie.

3.

Til centroval z levé strany, ale míč si bez problémů našel Aleš Mandous.

4.

K zakončení se na hranici šestnáctky tlačil Aursnes, nicméně ten si při zisku míče pomohl faulem. Následná střela tak byla zbytečná.

5.

Na druhé straně si do slibné pozice nabíhal Alexander Bah. Dánský ofenzivně laděný obránce se po střetu se soupeřem poroučel na trávník, ale faul odpískán nebyl.

6.

Rohový kop pro Feyenoord vybojoval Malacia. Uvidíme tak první zajímavější standardku.

7.

Poměrně špatně naložili hosté s rohovým kopem, ale o moc lépe si pak nevedl ani Mandous při výkopu na Schranze.

8.

Feyenoord je v úvodních minutách aktivnější a více hraje na útočné polovině. Hráči Slavie se zatím k ničemu zajímavějšímu nedostali.

10.

Zajímavé situace na obou stranách. Nejprve však Masopust neustál důrazný souboj při přečíslení, následně musel rychle z brány Mandous.

12.

Je tady úvodní branka zápasu. Marcianovu laxní přihrávku na Malaciu vystihl Alexander Bah, který už měl poměrně jednoduchou práci. Předložil totiž míč před prázdnou bránu, kde našel PETERA OLAYINKU a ten se nemýlil.

reklama