reklama

Slavia hlásí posilu do zálohy: Argentince Baéze z Trenčína

SK Slavia Praha - ilustrační foto. SK Slavia Praha - ilustrační foto. autor: CPA Eduard Erben
Pražská Slavia získala na poslední chvíli před startem Synot ligy posilu do zálohy. Z Trenčína přichází pětadvacetiletý Argentinec Aldo Baéz.

Praha - Pražská Slavia získala na poslední chvíli před startem Synot ligy posilu do zálohy. Ze slovenského klubu AS Trenčín přichází pětadvacetiletý Argentinec Aldo Baéz, uvedly to oficiální stránky klubu.

Sportovní ředitel Karol Kisel je přesvědčen, že nový přírůstek v kádru bude velkou posilou Slavie.

"Aldo v několika sezonách prokázal své kvality a stál v Trenčíně u přerodu týmu ke stabilnímu účastníkovi evropských pohárů. Svou kvalitu prokazoval každý rok. Dnes se Trenčín prezentuje skvělým fotbalem a věřím, že to přenese Aldo i do Slavie,“ uvedl sportovní ředitel Slavie. Baéz hraje za Trenčín už od roku 2008.

„Jde o velice kvalitního užitečného středopolaře, který hru skvěle čte a kontroluje. Je přesně tím typem hráče, kterého jsme hledali,“ dodal Kisel s tím, že do tréninku by se měl nováček v sešívaném dresu zapojit ve středu.

„Jsem šťastný a těším se na novou výzvu ve Slavii,“ citují stránky slavia.cz argentinského hráče. „Poprvé jsem se o zájmu Slavie dozvěděl po našem vzájemném přípravném utkání na Slovensku. Hned jsem odpověděl, že do Slavie chci. Je to velký klub a pro mě osobně posun v kariéře.“

Předtím, než se zapojí do tréninku čeká rodáka z Buenos Aires ještě zdravotní prohlídka, po níž by měl se Slavií podepsat tříletý kontrakt.

reklama