reklama

Slavia: Koubek zdrcený, Šeterle mimo dění, Vrba se vrací

Chybí mi síla, hlesl jen Miroslav Koubek, v pondělí odvolaný z pozice trenéra Slavie Chybí mi síla, hlesl jen Miroslav Koubek, v pondělí odvolaný z pozice trenéra Slavie autor: ČTK
Pádem trenéra Miroslava Koubka se výrazně oslabila i pozice generálního ředitele klubu Jaromíra Šeterleho.

Praha - Miroslavu Koubkovi se zhroutil svět. Odvolání z pozice trenéra Slavie mu přineslo šok.

V pondělí měl vypnutý telefon, dnes na žádost o rozhovor odepsal jen krátkou SMS: "Zatím ne, chybí mi síla."

Koubek byl přitom jednoznačným "koněm" generálního ředitele Slavie Jaromíra Šeterleho.

O tom, že se iniciativy chopily síly stojící zcela mimo něj, svědčí fakt, že Šeterle je právě na dovolené. "Jsem s rodinou a dětmi na jarních prázdninách mimo území ČR, k současnému dění ve Slavii se vyjádřím po svém návratu příští týden," napsal reportérovi Aktuálně.cz Šeterle.

Je poměrně pravděpodobné, že půjde o jeho poslední vyjádření v roli zaměstnance Slavie.

Kdo tedy červenobílý klub začal řídit?

Ačkoli podle všech dostupných informací nový investor do vlastnické struktury fotbalové Slavie stále nevstoupil, v personální struktuře klubu už se dějí věci, které by jeho blízkému vstupu nasvědčovaly.

Koho zastupuje Kornějev?

V pondělí padl trenér Miroslav Koubek, nahradí ho nizozemský kouč Alex Pastoor, kterého zjevně vyhlédl Igor Kornějev, ruský poradce, jenž před časem působil ve Feyenoordu Rotterdam.

Ten se od listopadu kolem Slavie točí a je prezentován jako sportovní emisar nového investora, jehož vlastní identita je však nejasná.

Podle zdrojů Aktuálně.cz jedná vlastník klubu Aleš Řebíček stále s několika různými subjekty.

Jistá je jediná věc, a sice že kvůli pokročilému stupni těhotenství uspíšila svůj odchod ze Slavie ředitelka komunikace Soňa Nouzáková. Nahradí ji Jiří Vrba, známý jako sportovní komentátor kdysi působící v ČT, který v poslední době spolupracoval s kanálem Prima Cool na přenosech z Ligy mistrů.

V marketingu Slavie už Vrba pracoval v éře Vladimír Lešky, v posledních letech na tomto poli kooperoval s Viktorií Žižkov. Angažuje se také v hnutí Desítka pro domácí.

reklama