reklama

Slavia lanaří Vošahlíka, hledá náhradu za Pospěcha

GL: Jablonec - Liberec (Vošahlík, Gebre Sellasie) GL: Jablonec - Liberec (Vošahlík, Gebre Sellasie) autor: CPA Eduard Erben
Slavia si vyhlédla novou posilu

Praha - Fotbalová Slavia jedná o přestupu Jana Vošahlíka. Zájem o jabloneckého útočníka má i pražská Dukla. Deníku Aktuálně.cz to potvrdil hráčův agent Pavel Paska.

Odchovanec příbramského fotbalu Jan Vošahlík byl považován za velký talent českého fotbalu, zahrál si i na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě.

Ve 23 letech už ale jistě počítal s tím, že jeho kariéra bude dál. Uplynulou sezonu si za rámeček zrovna nedá. V jabloneckém dresu sice naskočil do 24 zápasů, ale často jen střídal, posbíral pouze 766 minut. Co je ale nejdůležitější - za celý ročník nevstřelil ani jediný gól.

Vošahlík má být řešením pro nový slávistický útok. Už na konci sezony Slavia avizovala, že nemá nadále zájem o Blažka či Böhma. Nový trenér Petr Rada podle informací deníku Aktuálně.cz nehodlá spolupracovat ani se Zbyňkem Pospěchem, jehož rozevlátý životní styl je pro něj neakceptovatelný.

reklama