reklama

Slavia zkouší bývalého záložníka Arsenalu a obra z Nigérie

Fanoušci Slavie věří v posílení kádru. Sešívaní testují už celkem pět hráčů. Fanoušci Slavie věří v posílení kádru. Sešívaní testují už celkem pět hráčů. autor: CPA
Do přípravy pražského týmu se dnes zapojili anglický záložník Bunjaku, který je odchovancem Arsenalu, nigerijský obránce Uyi a pravý bek Sus z Vlašimi.

Praha - Fotbalová Slavia zkouší tři hráče, kteří by ji mohli posílit. Do přípravy pražského týmu se dnes zapojili anglický záložník Alban Bunjaku, který je odchovancem Arsenalu, nigerijský obránce Sergio Uyi a pravý bek Martin Sus z Vlašimi.

Devatenáctiletý Bunjaku byl podle webu Slavie v Arsenalu od osmi let a patřil k nejlepším střelcům mládežnických týmů. Loni odešel fotbalista s kosovsko-albánskými kořeny do Sevilly, kde působil v minulé sezoně v rezervním týmu.

Nigerijec působil v FC Turín

O rok starší Uyi strávil uplynulé dvě sezony v FC Turín, ale v italské lize za něj 195 centimetrů vysoký stoper nenastoupil.

Třiadvacetiletý Sus oblékal dres Slavie od sedmi do jedenácti let, pak působil do roku 2012 ve Spartě. Má na kontě i tři zápasy za reprezentaci do 19 let.

Teplický Hošek na testech neuspěl

Trenér Michal Petrouš může případné posily vyzkoušet i v sobotním přípravném utkání s druholigovým Unionem Berlín v Německu, kterým červenobílí vyplní reprezentační pauzu.

Slávisté usilují o posílení kádru po nevydařeném úvodu sezony. S mužstvem se připravuje záložník Marek Jarolím, který ze Slavie odešel před čtyřmi lety. Na testech u "sešívaných" naopak neuspěl stoper Jan Hošek z Teplic, jenž už se vrátil do severočeského klubu.

reklama