reklama

Slováci čelí skandálu: Zničený hotel, alkohol, prostitutky

Slovenskou fotbalovou radost kalí skandál mladíků. Slovenskou fotbalovou radost kalí skandál mladíků. autor: Reuters
Parádní časy slovenského fotbalu narušil pořádný skandál.

Bratislava - Parádní časy slovenského fotbalu narušil pořádný skandál. Na svědomí jej mají reprezentanti do 21 let, kteří se po skvělých výkonech málem dostali na evropský šampionát.

Slováky zastavili až v baráži po kontroverzních výrocích rozhodčího stejně staří Italové, nyní však vyšly najevo informace o divokých radovánkách, jež přípravě slovenského týmu na důležitý duel předcházely.

Prezident svazu: Je to pravda

Podle slovenských médií zažil doslova peklo hotel v Senci, kde byli fotbalisté ubytovaní. Slováci prý hotel ničili, vypili celý bar, zvali si k sobě lehké ženy a obtěžovali i ostatní hosty.

"Hráči se opíjeli, a dokonce zavolali hotelového pracovníka, aby jim otevřel po půlnoci bar, že nemají co pít. Trenéři odešli mimo areál, aby nic neviděli. Jediné štěstí bylo, že někdo zavřel hotel a hráči nemohli vyjít do okolních bordelů," cituje web športky.sk anonymní zdroj.

To, že se informace zakládají na pravdě, nicméně potvrdil prezident slovenského fotbalového svazu Ján Kováčik. "Máme tyto informace a většina z nich se bohužel zakládá na pravdě. Celá záležitost je v řešení."

Z vyprávění zdroje, který si nepřál být jmenován, tak vyplývají další pikantní detaily řádění slovenských reprezentantů.

Kouč o ničem neví

"Vypili všechno, co bylo na baru. Ráno byly všude rozbité sklenice. Aby jim nikdo nepřekážel, svázali pracovníka bezpečnostní služby a připoutali ho k zábradlí. Potom močili do sklenic, rozkopali pět hotelových dveří a několikrát využili služeb ochotných děvčat v hotelu i objednaných erotických pracovnic," nechal se slyšet zdroj.

Tehdejší kouč reprezentace Ivan Galád tvrdí, že o ničem neví. "Na srazu se chovali vždy příkladně. Co si dělali po srazu, o tom nic nevím. Jsou to dospělí lidé," podotkl kouč.

reklama