reklama

Slušňák Giggs? Bratrovi svedl manželku, teď čelí podezření, že napadl přítelkyni

Ryan Giggs má starosti. A netýkají se fotbalu... Ryan Giggs má starosti. A netýkají se fotbalu... autor: Reuters
Na trávníku byl vždycky považován za slušňáka a vzor ctnosti, dostal cenu pro sportovní osobnost roku i Řád britského impéria. Jenže prokletím fotbalové legendy Ryana Giggse se stávají ženy. V neděli večer byl trenér velšské reprezentace zatčen kvůli podezření z napadení přítelkyně Kate Grevilleové.

V Manchesteru United strávil celou svou fotbalovou kariéru, třináctkrát s ním vyhrál Premier League, dvakrát Ligu mistrů. A za neuvěřitelných 24 sezon v dresu "Rudých ďáblů" nebyl ani jednou vyloučen.

Jenže Giggsův obraz slušňáka dostává trhliny, když dojde na vztahy se ženami. I na tomhle hřišti si přitom dlouho držel dobrou pověst.

V roce 2007 se oženil s dlouholetou partnerkou Stacey Cookeovou, mají spolu dvě děti a všechno vypadalo idylicky.

Ryan Giggs se Stacey:

Ovšem v roce 2017 se rozvedli a Giggs přiznal, že manželku plných osm let podváděl - s Natashou, manželkou svého bratra Rhodriho…

Giggs přišel na svět v listopadu 1973 jako Ryan Joseph Wilson, ale poté, co se rodiče rozvedli, nechal si jako teenager změnit jméno podle rodného příjmení své matky.

Když se provalila aféra s Natashou, rodina s ním přetrhala vazby a přisadil si i jeho otec. "Stydím se za něj tak, že ani nedokážu vyslovit jeho jméno," prohlásil Danny Wilson, bývalý velšský reprezentant v ragby.

Ještě než byl rozvod se Stacey uzavřený, už navíc Giggs randil i s Kate. Poprvé se potkali v roce 2013, kdy po návratu z Dubaje začala pracovat v PR oddělení hotelu Football, který Giggs spoluvlastní s bývalým spoluhráčem Garym Nevillem.

Ryan Giggs s Kate Grevilleovou:

V srpnu 2018, když média v Anglii zveřejnila fotky z jejich dovolené v Itálii, Giggs vztah veřejně potvrdil. Pár se už několikrát rozešel a zase dal dohromady, nedělní incident je však zdaleka nejvážnější.

Policie přijela krátce po 22. hodině do Giggsova domu v hodnotě 50 milionů korun poté, co přijala oznámení o rušení pořádku. "Žena ve věku mezi třiceti a čtyřiceti lety utrpěla menší zranění, jež nevyžadovala ošetření. Šestačtyřicetiletý muž byl zatčen kvůli podezření z napadení," uvedla manchesterská policie.

Muži zákona odvezli legendu United na stanici v Pendletonu k výslechu, v pondělí odpoledne byl na kauci propuštěn. "Pan Giggs odmítá veškerá obvinění z napadení. Spolupracuje s policií a bude jí nápomocný v probíhajícím vyšetřování," uvedli Giggsovi zástupci

Podle britských médií odjel do domu, který před časem koupil ve stejné ulici pro svou matku Lynne a nyní je na prodej. Dnes měl Giggs oznámit výběr velšské reprezentace na nadcházející zápasy proti USA, Irsku a Finsku, nominační tisková konference však byla zrušena…

Žil jsem v extrémech. Holky, auta, pak deprese. Mí démoni už jsou pryč, tvrdí Řepka Žil jsem v extrémech. Holky, auta, pak deprese. Mí démoni už jsou pryč, tvrdí Řepka Čtěte zde
reklama