reklama

Šmicer dal přednost Liverpoolu před Slavií, navíc dal gól

Exhibiční zápas mezi britskými a zahraničními hvězdami Liverpoolu se na Anfield Road hrál pro rodiny obětí tragédie na stadionu Hillsborough v Sheffieldu z roku 1989. Exhibiční zápas mezi britskými a zahraničními hvězdami Liverpoolu se na Anfield Road hrál pro rodiny obětí tragédie na stadionu Hillsborough v Sheffieldu z roku 1989. Foto: Reuters
Vladimír Šmicer tentokrát Alexi Pastoorovi při zápase v Edenu s Plzní nepomohl. Namísto toho se jednou brankou na remíze 2:2 v exhibičním zápase mezi britskými a zahraničními hvězdami Liverpoolu.

Liverpool - Asistent fotbalistů pražské Slavie Vladimír Šmicer tentokrát kouči Alexi Pastoorovi při zápase v Edenu s Plzní (0:2) nepomohl.

Namísto toho si bývalý český reprezentant sám fotbal zahrál, jednou brankou se podílel na remíze 2:2 v exhibičním zápase mezi britskými a zahraničními hvězdami Liverpoolu.

Charitativní zápas na Anfield Road se hrál pro rodiny obětí tragédie na stadionu Hillsborough v Sheffieldu z roku 1989. Při neštěstí tehdy zemřelo 96 fanoušků a právě s tímto číslem na dresu nastoupili hráči obou týmů. 

reklama