reklama

Španělské oslavy: Puyol oblékl Fabregasovi dres Barcy

Pepé Reina a Francesc Fabregas Pepé Reina a Francesc Fabregas autor: Sport
Jsem ale rád, že hraji za Arsenal, držel nadhled Cesc

Madrid - O možném přestupu Francesca Fabregase do Barcelony se už napsalo mnohé. A zohlednili to i jeho samotní španělští spoluhráči, kteří pro něj při oslavách mistrovského titulu připravili velké překvapení, a sice převlékli ho do dresu katalánského klubu.

Oslavy s fanoušky řídil s mikrofonem v ruce především náhradní brankář Pepe Reina. Ten patří taktéž mezi odchovance Barcelony, a tak se i do žertu, který řídil především Carles Puyol a Gerard Piqué, zapojil. 

Čtěte také: Španělé se opili už v šatně, Nizozemci spílali sudímu

"Vážení přátelé, budoucnost Barcelony a budoucnost Španělska," představil pak smějícího se Fabregase, který schovával obličej v dlaních.

Mladý záložník taktéž v minulosti absolvoval juniorskou akademii Barcelony. Později však odešel do Arsenalu, kde pod vedením Arsena Wengera debutoval už v šestnácti letech a nyní je v anglickém klubu kapitánem.

Fotbalové hrdiny vítaly ve Španělsku statisíce lidí. Oslavy nebraly konce Fotbalové hrdiny vítaly ve Španělsku statisíce lidí. Oslavy nebraly konce Prohlédněte zde

Fabregas se proto snažil získat nad celou choulostivou situací nadhled a vzkázal, že vše není, tak jak vypadá.

"Věnuji naše vítězství i všem hráčům i fanouškům Arsenalu a trenéru Wengerovi. Jsem opravdu moc rád, že mohu hrát za Arsenal. Dostal jsem spoustu vzkazů a textových zpráv. Gratuloval mi i Arsene Wenger, říkal, že si to zasloužím," přiznal.

Až se Fabregas vrátí v příštích dnech zpět do Londýna, aby se připojil k předsezónní přípravě, ukáže se, zda měl francouzský stratég i smysl pro humor.


reklama