reklama

Sparta dál čistí kádr: Odchází Zich, půjde i Jeslínek

Odejde i Jeslínek? Odejde i Jeslínek? autor: Ondřej Besperát
Jeslínek by měl posílit opět Bohemians Praha

Praha - Sparta posílá na hostování dalšího fotbalistu. Po obránci Janu Krobovi, jenž odešel do Českých Budějovic, opouští Letnou také gólman Lukáš Zich, jenž přestupuje dop Slovanu Liberec.

Odchází tam do konce sezony, součástí dohody je i přestupová opce.

S blížím se koncem přestupního termínu na Letné postupně zužují kádr především o perspektivní hráče, kteří se v současné konkurenci nedokážou prosadit do užšího výběru pro soutěžní zápasy.

Takový byl případ levého obránce Kroba a podobné to je i u Zicha, který má stejně jako jeho spoluhráč s hostováním již dostatek zkušeností.

Čtěte dále: Budějovice posilují. Získaly Kroba, chtějí i Šikliče

V roce 2007 působil čtyřiadvacetiletý brankář v Čáslavi, pak půl roku figuroval na soupisce Bohemians 1905, později pomáhal jako náhradník v Jablonci.

Ani v Liberci, odkud na konci léta odešel do Udinese Zdeněk Zlámal, ale nebude mít jednoduchou pozici: na soupisce jsou totiž už Zbyněk Hauzr a Maxim Uvarenko.

Sparta ale zřejmě pustí i útočníka.

Ve čtvrtek by měl z Letné opět odejít Jiří Jeslínek, který stejně jako před rokem zamíří do střížkovské Bohemky. "Jeho roční hostování je téměř domluveno, ve čtvrtek se rozhodne," řekl personální ředitel letenského klubu Jakub Otava.

reklama