Sparta díky Kweukemu stáhla náskok Liberce na jeden bod

Aleš Vávra Aleš Vávra
27. 4. 2012 22:32
Sparta díky brance kamerunského kanonýra snížila náskok Liberce, ten má zápas k dobru
Duel Sparta - Olomouc rozhodl ve 30. minutě jedinou brankou zápasu Leonard Kweuke. | Foto: Eduard Erben

Praha - Fotbalisté Sparty porazili v předehrávce 27. kola Gambrinus ligy Olomouc 1:0 a přiblížili se vedoucímu Liberci na jediný bod. Severočeši však mají ještě víkendové utkání k dobru.

Duel na Letné rozhodl ve 30. minutě jedinou brankou zápasu Leonard Kweuke. Sparta se s Olomoucí utká i ve středu ve finále Poháru České pošty.

Zápas Sparta - Olomouc jsme sledovali ŽIVĚ

27. kolo první fotbalové ligy:

Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
Branka:
30. Kweuke. Rozhodčí: Jílek - Urban, Makovička. ŽK: Sionko - Vepřek. Diváci: 7228.

Sparta: Vaclík - Přikryl, E. Brabec, J. Brabec, Pamič - Holek (70. Jarošík) - Sionko (90. Kerič), Matějovský, Hušbauer, Krejčí - Kweuke. Trenér: Hašek.
Olomouc: Zlámal - Janotka, Dreksa, Škerle, Vepřek - Pospíšil, Kučera - Heinz (59. Klesnil) - Schulmeister (87. Hála), Ordoš, Navrátil (78. Varadi). Trenér: Uličný.

1. Liberec 26 18 4 4 62:29 58
2. Sparta 27 18 3 6 46:24 57
3. Plzeň 26 16 5 5 57:33 53
4. Mladá Boleslav 26 13 5 8 44:31 44
5. Dukla 26 11 8 7 39:26 41
6. Teplice 26 11 7 8 31:29 40