Osobní souboje, neproměněné šance, zmar a naštvaní fanoušci. Sparta ani Plzeň nenadchly

Podívejte se na fotografie z úvodních zápasů 3. předkola Ligy mistrů ze zápasů českých zástupců.
Fotbalisté pražské Sparty ve 3. předkole Ligy mistrů remizovali se Steauou Bukurešť na vlastním hřišti 1:1. Do odvety, která se hraje za týden v Rumunsku, si tak příliš dobrý výsledek nevybojovali.
V Praze začal úvodní zápas třetího předkola ve svižném tempu. Již ve 4. minutě se zjevil v dobré příležitosti hostující Stanciu, Bičík ale jeho dobře mířenou hlavičku vytěsnil výborným zákrokem.
Ihned z protiútoku zahrozila i Sparta. Konaté našel z rychlé akce zpětnou přihrávkou Dočkala, jeho střela po zemi ale skončila v rukavicích brankáře Florina.
Po prvních příležitostech na obou stranách následovala relativně vyrovnaná partie, od 30. minuty už ale začala na hrací ploše dominovat Sparta.
Sport Sport, Milan Kammermayer, Tomáš Liška
26. 7. 2016 23:39
Podívejte se na fotografie z úvodních zápasů českých zástupců ve 3. předkole Ligy mistrů. Tedy Sparty proti Steaue Bukurešť a Plzně proti Karabachu.