reklama

Sparta-Thun nebude v televizi, jen na webových streamech

Pokud David Lafata vstřelí Thunu ve čtvrtek gól, v přímém televizním přenosu to neuvidíte Pokud David Lafata vstřelí Thunu ve čtvrtek gól, v přímém televizním přenosu to neuvidíte autor: Milan Kammermayer
Duel Sparty a švýcarského Thunu v play off Evropské ligy nepoběží v žádné televizi. Jen na internetu

Praha - Pohárové utkání Sparta-Thun budete ve čtvrtek na svém televizoru ladit marně. Pokud si tedy přes něj nepouštíte i internet.

"Jednání s televizemi probíhala, ale nedomluvili jsme se na finančních podmínkách," říká Ondřej Kasík, ředitel komunikace AC Sparta Praha.

Kdo nepůjde na stadion, může zápas sledovat na internetu. A to buď placený stream na isport.cz, nebo na webu synottip.cz, kde ho všichni registrovaní uživatelé uvidí zdarma.

Web isport.cz patří do mediálního domu CNC, který podobně jako Spartu vlastní Daniel Křetínský, Synot Tip je sponzorem letenského klubu.

Utkání můžete od 19 hodin sledovat také v online reportáži Aktuálně.cz, stejně jako následně i duel Plzeň-Vojvodina.

Ale zpět k televiznímu vysílání. Tři další duely play off Evropské ligy, do nichž zasáhnou čeští zástupci, už v televizi ve čtvrtek k vidění budou.

Česká televize vysílá ve čtvrtek od 19 hodin duel Ajax Amsterdam - Jablonec a od 20.50 potom Plzeň - Vojvodina Novi Sad.

Zápas Liberec - Hajduk Split poběží od 19 hodin na O2 Sport.

reklama