Sparta zahájila přípravu výhrou nad Vlašimí. Bez Hušbauera

9. 1. 2015 13:40
Sparta už bez Josefa Hušbauera porazila v prvním zimním přípravném duelu Vlašim góly Lafaty a Dočkala.
David Lafata a Bořek Dočkal otevřeli novoroční gólový účet Sparty
David Lafata a Bořek Dočkal otevřeli novoroční gólový účet Sparty | Foto: CPA Eduard Erben

Praha - Vítězstvím 2:0 nad druholigovou Vlašimí zahájila sérii přípravných zápasů fotbalová Sparta. Duel hraný na Strahově rozhodli svými trefami David Lafata a Bořek Dočkal.

Letenští už nastoupili bez Josefa Hušbauera, který je na testech v Cagliari, v týmu chyběla také avizovaná posila Fabrice Picault z USA.

V nejbližších dnech čekají Spartu během soustředění na Kanárských ostrovech hned dva duely s těžkými soupeři: V neděli vyzvou Eidhoven, v úterý Celtic Glasgow.

Přípravná fotbalové utkání:

Sparta Praha - Vlašim 2:0 (2:0)

Branky: 36. Dočkal z pen., 45. Lafata.

Sestava Sparty: Štěch (46. Vorel) - Kadeřábek (46. Jánoš), J. Brabec (81. Vokoun), Kováč (60. Toml), Costa (46. Podaný) - Mareček (69. Hašek), Matějovský (46. Vacek), Dočkal (46. Miskovič) - Konaté, Přikryl (61. Pešek) - Lafata (46. Schick). Trenér: Lavička.

Tipsport liga:

Skupina C (Mladá Boleslav):

Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 (1:0)

Branky: 26. Wágner - 68. Halilovič, 72. A. Čermák.

M. Boleslav:

I. poločas: Hruška - J. Kysela, Navrátil, Hůlka, Bořil - Ščuk, Šisler - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.

II. poločas: Miller - Bartl, Pajer, Thalamy, Mendy - Kúdela - V. Vukadinovič, Štohanzl, Mehanovič, Končal - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.

Hradec Kr.:

I. poločas: Kuciak - Holeš, Chleboun, Rolko, Zelený - P. Černý - Štípek, A. Čermák, Vlkanova, Malinský - P. Dvořák.

II. poločas: Koubek - Holeš, Chleboun, Plašil, P. Mareš - Janoušek - Zorvan, A. Čermák, Trubač, Halilovič - Vaněček. Trenéři: Pilný a Barborík.