reklama

Sportovci hodnotí volby. Baroš: Je mi smutno z naší země

Takhle nějak možná Milan Baroš reagoval na sobotní výsledek voleb prezidenta Takhle nějak možná Milan Baroš reagoval na sobotní výsledek voleb prezidenta autor: CPA - Eduard Erben
Čeští sportovci na sociálních sítích hodnotí výsledky přímé volby prezidenta. Většinou se jim zvolený Miloš Zeman nelíbí.

Praha - Smutek, zmar a nutkání zvracet. To jsou nejčastější slova, která v posledních hodinách poslali do světa prostřednictví sociálních sítí čeští sportovci v reakci na zvolení Miloše Zemana prezidentem republiky.

První twitterový příspěvek má za sebou i fotbalový útočník Milan Baroš. Bývalý reprezentant ho věnoval právě výsledkům voleb. "Volby? Je mi smutno z naší země," napsal Baroš.

Nebyl ale zdaleka sám. Zajímavou konverzaci si vyměnili fotbalisté Jan Rajnoch a Jiří Štajner.

"V politice, jako ve fotbale. Co jsme to za národ..." uvedla na svém profilu liberecká opora Štajner. "Blbci, je slabé slovo, Štajny," odpověděl mu Rajnoch, který v současné době hraje za turecký Sivasspor.

Změní Rajnoch a Kreuziger občanství?

Ten sice volit nebyl kvůli fotbalovým povinnostem v Turecku, na twitteru ale prosil všechny uživatele, aby se v pátek zvedli a šli dát hlas Karlu Schwarzenbergovi.

"Jestli v sobotu vyhraje Zeman, tak snad zažádám o turecké občanství," uvedl v pátek v nadsázce Rajnoch. Po oznámení výsledků ho úsměv přešel.

"Já už raději nic nekomentuji, beru si Štajnyho jako tiskového mluvčího a jdu si otevřít tu jedinou plzničku, co tady mám," uzavřel téma "volby" Rajnoch.

Smutný byl i cyklista Roman Kreuziger. "Jen se potvrdilo, že jsme stát, kde lidé žijí jako slepé ovce. Bude na čase změnit trvalé bydliště," narážel na možnost emigrace Kreuziger.

reklama