reklama

Štajner podle agenta končí v Boleslavi, klub to nepotvrdil

Jiří Štajner. Jiří Štajner. autor: ČTK
Záložník Jiří Štajner podle svého agenta Jiřího Müllera po roce opouští Mladou Boleslav, s níž se prý dohodl na předčasném ukončení smlouvy.

Mladá Boleslav - Záložník Jiří Štajner podle svého agenta Jiřího Müllera po roce opouští Mladou Boleslav, s níž se prý dohodl na předčasném ukončení smlouvy. Středočeský klub to ale nepotvrdil, podle mluvčího Jiřího Korose vedením s osmatřicetiletým fotbalistou stále jedná.

"Dohodli jsme se s vedením klubu na předčasném ukončení smlouvy ke spokojenosti všech stran. Jirka bude v kariéře s nejvyšší pravděpodobností pokračovat v Neugersdorfu," cituje iSport.cz hráčova manažera.

Neugersdorf hraje pátou německou ligu. V tamním klubu působí řada Čechů, mezi nimi například bývalý Štajnerův spoluhráč z Liberce Jan Nezmar, který dělá ve Slovanu sportovního ředitele.

Bývalý reprezentant Štajner přestoupil do Mladé Boleslavi vloni v létě z Liberce jako velká posila. Na podzim dal čtyři góly, po zimním příchodu kouče Karla Jarolíma ale vypadl i vinou zdravotních problémů ze sestavy.

reklama