Stuttgart s Hlouškem skolil v přípravě Manchester City

Aktualizováno 1. 8. 2015 19:17
Manchester City nastoupil v silné sestavě, přesto na 14. klub minulé sezony Bundesligy nestačil.
Podívejte se na branky v přátelském duelu mezi Stuttgartem a Manchesterem City | Video: Sport

Stuttgart - Až v posledních šesti minutách generálky na Premier League odvrátil pořádnou ostudu Manchester City.

Čtrnáctý tým minulé sezony německé nejvyšší soutěže Stuttgart totiž vedl nad anglickým mistrem z roku 2014 už v poločase přátelského duelu 4:0, čestné trefy Citizens zaznamenali až v 84. minutě Kelechi Iheanacho a o pět minut později Edin Džeko.

Za domácí odehrál zápas český záložník Adam Hloušek, v sestavě Manchesteru nastoupilo hned několik superhvězd, včetně letní posily Raheema Sterlinga, Vincenta Kompanyho či Samira Nasriho.