reklama

Sundám tě! křičel na novináře fotbalista Feyenordu. Klub jej suspendoval

Colin Kazim-Richards v dresu Turecka. Colin Kazim-Richards v dresu Turecka. autor: Reuters
Vedení Feyenoordu potrestalo tureckého fotbalistu Colina Kazima-Richardse vyloučením z týmu na dva týdny za to, že na tiskové konferenci vyhrožoval novináři.

Amsterodam - Vedení Feyenoordu potrestalo tureckého fotbalistu Colina Kazima-Richardse vyloučením z týmu na dva týdny za to, že na tiskové konferenci vyhrožoval novináři. Devětadvacetiletému útočníkovi se nelíbilo, že reportér ve svém článku zpochybnil jeho přístup a naznačil, že vedení rotterdamského klubu dochází s jeho disciplinárními prohřešky trpělivost.

Kazim se snažil novináře Mikose Gouku z Algemeen Dagblad vyprovokovat ke rvačce. "Počkám si na tebe venku. Půjdeš k zemi. Uspím tě," pokřikoval podle nizozemských médií na Gouku na páteční tiskové konferenci na stadionu Feyenoordu. Vedení klubu ho kvůli tomu vyřadilo z nominace na nedělní zápas s PSV Eindhoven.

Londýnský rodák, jenž za tureckou reprezentaci odehrál 37 zápasů, přišel do Feyenoordu v roce 2014 z Bursasporu a v minulé sezoně dal ve 27 zápasech jedenáct gólů. V aktuálním ročníku ale o místo v základní sestavě přišel a po trestu se smí k mužstvu znovu připojit až v únoru. Do té doby se bude připravovat individuálně.

reklama