reklama

Teplice jdou na Hradec, Ostravu čeká v poháru Příbram

Teplice se vyhnou favoritům Teplice se vyhnou favoritům autor: Ondřej Besperát, Aktuálně.cz
Sparta v případě postupu vyzve Budějovice

Praha - Fotbalisté Teplic budou v obhajobě triumfu v Poháru ČMFS pokračovat v osmifinálovém souboji s druholigovým Hradcem Králové.

Spartu v případě výhry v dohrávce 3. kola čekají České Budějovice, Slavia může jet do Brna. Rozhodlo o tom dnešní losování v sídle ČMFS v Praze na Strahově.

Zatím je jisté, že dojde na tři přímé souboje prvoligových celků. Téměř přes celou republiku budou muset ke svým zápasům cestovat Příbram s Ostravou, Bohemians 1905 pak čeká Slovan Liberec a Kladno změří síly s Plzní.

Vedoucí celek MSFL Znojmo pak svede souboj s Olomoucí a soupeře z nižší soutěže bude mít i Jablonec, který bude bojovat o postup buď s Živanicemi, nebo Vítkovicemi, jejichž zápas 3. kola se hraje v úterý 29. září.

Osmého října pak jsou na programu zbývající dohrávky Karlovy Vary - Slavia Praha, Karviná - Brno a Náchod-Deštné - Sparta Praha.

V osudí již chyběly jmenovky Bohemians Praha, Mladé Boleslavi a Slovácka, které se do čtvrtého kola Ondrášovka Cupu nedostaly.

Od 4. kola se hraje systémem odvet. Hlavním hracím dnem prvních duelů je středa 7. října. Odvety by pak měly být sehrány o tři týdny později 28. října. Další boje v poháru pak budou následovat až v dubnu příštího roku.

Los 4. kola (osmifinále) Poháru ČMFS (7. a 28. října):

České Budějovice - Náchod-Deštné/Sparta Praha, Znojmo - Olomouc, Příbram - Ostrava, Živanice/Vítkovice - Jablonec, Hradec Králové - Teplice, Bohemians 1905 - Slovan Liberec, Kladno - Plzeň, Karviná/Brno - Karlovy Vary/Slavia Praha.

Zbývající zápasy 3. kola:

29. září: 16:30 Živanice - Vítkovice,

8. října: 16:00 Karlovy Vary - Slavia Praha, Karviná - 1.FC Brno, Náchod-Deštné - Sparta Praha.

reklama