reklama

Tévez přemýšlí o konci kariéry. Prý ztrácí motivaci

Carlos Tévez Carlos Tévez autor: Reuters
Pětadvacetiletý hráč se chce věnovat rodině

Madrid - Argentinský útočník Carlos Tévez prý uvažuje už v 25 letech o konci fotbalové kariéry. Hráč Manchesteru City by se chtěl více věnovat manželce Vanese s dceři Florencii.

"Napadlo mě, že bych skončil, pokud vyhrajeme mistrovství světa, i když mám smlouvu do roku 2014," řekl Tévez novinářům v Madridu před sobotním přípravným zápasem proti Španělsku.

Čtěte také: Kdysi ho milovali, teď byl Tévez zatracen. A poznal to

"Je to složité. Je tu rodina, touha vrátit se do Boky Juniors, ale myslím na to. Jsem vším tím fotbalem trochu unavený, je ho moc. Chci si trochu užít rodinu. Už jsem toho vyhrál dost. S fotbalem jsem si toho již užil," uvedl bývalý hráč Manchesteru United, West Hamu a brazilský Conrinthians.

Na klubové scéně vyhrál Ligu mistrů, dvakrát anglickou ligu i klubové mistrovství světa, Pohár osvoboditelů a brazilskou ligu. V dresu Argentiny získal zlatou olympijskou medaili v Aténách a třikrát byl vyhlášen nejlepším hráčem Jižní Ameriky.

Tévezovy myšlenky na konec kariéry může podpořit i fakt, že ztratil stálé místo v sestavě národního týmu.

"Moje šance je pryč. Nedokázal jsem ji využít. Když tým potřeboval góly, mně se nedařilo. Proto je logické, že přišla řada na jiné," uvedl útočník, místo kterého začal kouč Diego Maradona stavět Gonzala Higuaína z Realu Madrid

reklama