reklama

Reprezentaci ubyl další útočník. Necid bude mimo 9 měsíců

Tomáš Necid si nyní třičtvrtě roku od fotbalu odpočine Tomáš Necid si nyní třičtvrtě roku od fotbalu odpočine autor: Sport
Forvard CSKA Moskva se v Barceloně podrobil operaci zraněného zkříženého vazu v koleně a doba jeho rekonvalescence je odhadována na devět měsíců.

Praha - Trenér Michal Bílek by se měl pomalu začít poohlížet po nových jménech pro složení reprezentačního útoku. Po Milanu Barošovi, který po nedávném Euru ukončil kariéru v národním týmu, je ze hry venku možná až na polovinu kvalifikace Tomáš Necid.

Forvard CSKA Moskva se v Barceloně podrobil operaci zraněného zkříženého vazu v koleně a doba jeho rekonvalescence je odhadována na devět měsíců. Informoval o tom hráčův agent Jiří Müller.

Dvaadvacetiletý útočník si poprvé pravé koleno pochroumal loni v červnu, ale operace tehdy jeho problémy ještě úplně nevyřešila, a tak se po letošním mistrovství Evropy rozhodl pro další zákrok.

Letos na podzim sehrají čeští fotbalisté v rámci kvalifikace o postup na mistrovství světa tři zápasy, další dvě utkání je čekají v březnu.

reklama