Tottenham porazil v derby West Ham 4:1, dvě branky dal Kane

22. 11. 2015 19:18
Harry Kane dal v utkání dvě branky.
Harry Kane dal v utkání dvě branky. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Tottenhamu zvítězili ve 13. kole anglické ligy v londýnském derby nad West Hamem 4:1 a zůstali na pátém místě tabulky. Tottenham už v Premier League neprohrál 12 zápasů za sebou.

Oba týmy měly před výkopem stejně bodů, vyrovnaný duel ale fanoušci na White Hart Lane neviděli. Po 23 minutách otevřel skóre Harry Kane a o deset minut později přidal druhý domácí zásah Toby Alderweireld.

Vítězství Tottenhamu po přestávce potvrdil druhým gólem Kane, který se prosadil poosmé v posledních pěti zápasech a zároveň ve čtvrtém ligovém utkání za sebou. Čtvrtou branku přidal Kyle Walker, hostujícímu Lanzinimu se povedlo už jen snížit na konečných 4:1.

Anglická fotbalová liga - 13. kolo:

Tottenham - West Ham United 4:1 (23. a 50. Kane, 33. Alderweireld, 83. Walker - 87. Lanzini).