Tottenham získal první výhru v sezoně, vyhrál v Sunderlandu

13. 9. 2015 17:09
Ryan Mason rozhoduje zápas Sunderland vs. Tottenham
Ryan Mason rozhoduje zápas Sunderland vs. Tottenham | Foto: Reuters

Londýn - Tottenham zvítězil v 5. kole anglické fotbalové ligy v Sunderlandu 1:0 a a zaznamenal první výhru v sezoně. Sunderland opět nevyhrál a je poslední.

Tottenham přitom v Sunderlandu nebyl lepším týmem. Problémy mu dělal především Jermain Defoe, bývalý útočník Spurs, který v prvním poločase trefil tyč a brankáře Llorise donutil k dalším dvěma zákrokům.

Druhý poločas už byl vyrovnanější, Tottenham se do první šance dostal až deset minut před koncem, ale Masona vychytal Pantilimon. Anglický záložník se prvního gólu v Premier League dočkal, po přihrávce Lamely dokázal brankáře Sunderlandu šikovně přehodit.

Vyrovnat mohl o dvě minuty později Rodwell, ale jeho střelecký pokus skončil na břevně.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Anglická fotbalová liga - 5. kolo:

Sunderland - Tottenham 0:1 (82. Mason), Leicester - Aston Villa 3:2 (72. De Laet, 82. Vardy, 89. Dyer - 39. Grealish, 63. Gil).