reklama

VIDEO Diváci na Santiagu Bernabéu ocenili Tottiho potleskem vestoje

Podívejte se na ovace vestoje pro Francesca Tottiho
Při včerejší odvetě osmifinále Ligy mistrů si vysloužil poctu od fanoušků Realu Madrid Francesco Totti. Devětatřicetiletého legendárního útočníka přivítali fanoušci na trávníku potleskem vestoje.

Madrid - Nebývá zvykem, aby fanoušci Realu Madrid tleskali vestoje hráčům soupeře. Takové pocty se ve včerejší osmifinálové odvetě Ligy mistrů dočkal veterán Francesco Totti.

Legendární útočník AS Řím, který zasvětil celou svou kariéru týmu italské metropole, přišel na hřiště až v 74. minutě. Totti vystřídal Stephana El Shaarawyho a při tomto okamžiku povstal celý stadion.

Nejstaršího střelce Ligy mistrů v historii okamžik po vystřídání potěšil. "Vyslechnout si potlesk na Bernabéu, to je nepopsatelný pocit. Srdečně děkuji všem fanouškům," sdělil své dojmy po zápase přítomným novinářům Totti.

Ramos: Dres půjde do mého muzea

O dres devětatřicetiletého fotbalisty, jenž spojil celou svou seniorskou kariéru s jediným klubem, byl po zápase velký zájem. Nakonec ho ulovil kapitán Realu Sergio Ramos.

"Jako dítě jsem měl Tottiho rád, takže když skončil zápas, chtěl jsem si s ním triko vyměnit. Dres půjde do mého muzea." Řekl po zápase novinářům Ramos. Španělský obránce si Tottiho desítku nechal i podepsat.


Režisér hry Realu Luka Modrič sice dres nezískal, ale fotku s legendou ulovil. Momentka těchto dvou jen dokazuje, jaký mají respekt k Tottimu i ty momentálně největší hvězdy světového fotbalu.

reklama