Trable nekončí, United pohráli i se Sunderlandem

7. 1. 2014 23:01
Fotbalisté Manchesteru United dva dny po krachu v Anglickém poháru budou odvracet vyřazení i v druhé domácí pohárové soutěži.
Hráči Manchesteru United mají hodně důvodů k přemýšlení.
Hráči Manchesteru United mají hodně důvodů k přemýšlení. | Foto: Reuters

Sunderland - Fotbalisté Manchesteru United dva dny po krachu v Anglickém poháru budou odvracet vyřazení i v druhé domácí pohárové soutěži. V prvním semifinále Ligového poháru prohrál tým kouče Davida Moyese na hřišti Sunderlandu 1:2, odvetu bude hostit 22. ledna.

Domácímu týmu pomohl v nastavení prvního poločasu do vedení vlastní gól hvězdného Ryana Giggse. Nemanja Vidič v úvodu druhé půle vyrovnal, ale o vítězství aktuálně posledního týmu Premier League rozhodl z penalty za faul Fabio Borini.

Manchester United prohrál třetí soutěžní zápas za sebou. Po novoroční ligové porážce s Tottenhamem se v neděli slavný velkoklub poroučel ze třetího kola Anglického poháru po domácí prohře se Swansea, se kterou se v ligovém duelu utká v neděli.