reklama

Tragédie v Polsku. Fanoušci pobodali mladého fotbalistu, který zraněním v nemocnici podlehl

Dominik Koszowski Dominik Koszowski autor: www.twitter.com
Teprve devatenáctiletý polský fotbalista Dominik Koszowski byl v noci z neděle na pondělí zavražděn na vlakovém nádraží v Katovicích. Fotbaloví chuligáni mladého fotbalistu dvakrát bodli a odchovanec místního GKS brzy nato v nemocnici skonal. Zranění utrpěl rovněž otec Koszowského.

Katovice – V noci z neděle na pondělí byl poblíž vlakového nádraží v Katovicích přímo na ulici zavražděn teprve devatenáctiletý polský fotbalista Dominik Koszowski.

Podle dostupných zpráv mu fanoušci neidentifikovaného klubu při potyčce uštědřili nožem bodné rány, kterým později v nemocnici podlehl. V průběhu incidentu byl zraněn i otec zavražděného fotbalisty.

"Chlapec měl v oblasti hrudníku dvě bodné rány a zraněním podlehl po převozu do nemocnice," uvedl tiskový mluvčí místní policie Alexander Nowara.

Ten zároveň veřejnost ujistil, že nešlo o vyřizování účtů mezi dvěma tábory fanoušků. "Policisté se domnívají, že se mladý fotbalista připletl do potyčky fanoušků jednoho klubu náhodou," doplňuje Nowara.

#Piłkarzyk#GKS#KATOWICE#polishboy

Fotka zveřejněná uživatelem Dominik Koszowski (@kooooszyk),

Podle záběrů z průmyslových kamer zjistili, že se do tragického incidentu zapojilo nejméně deset lidí. Mezi hlavními podezřelými z vraždy jsou tři mladíci ve věku 19 až 20 let, které už policie zadržela.

Koszowski od devíti let hrál v místním GKS Katovice. Během letošního léta ale musel ukončit kariéru kvůli zranění. "Do GKS přišel jako devítiletý, vždy hrál bojovně, byl silný a odhodlaný něco dokázat. Vždy se usmíval a měl velmi pozitivní přístup nejen k fotbalu," popsal zesnulého Koszowskiho viceprezident fotbalové akademie v Katovicích Marek Ogledzinski.

reklama