Tři tyče a křivda. Futsalisté sahali po výhře s Barcou

17. 11. 2011 22:38
Nakonec však Chrudim utrpěla debakl 0:6

Barcelona - Futsalisté Chrudimi vstoupili do elitní skupiny Futsal Cupu porážkou 0:6 na hřišti favorizované Barcelony.

Dva góly inkasovali v úvodu zápasu, poté byli dlouho lepším týmem, ovšem třikrát nastřelili konstrukci branky a nebyl jim uznán regulérní gól.

Domácí rozhodli až v posledních osmi minutách.

V druhém utkání skupiny B vyhrál ázerbájdžánský Araz Naxcivan 5:3 nad Eindhovenem. Do Final Four postoupí jen vítěz skupiny.

Pelta přežil aféru s kapříky a teď je šéfem fotbalu

Chrudim chtěla být od začátku aktivní, ale to se jí nepovedlo. Už po 140 vteřinách se prosadila velezkušená hvězda domácích Javi Rodríguez, navíc v 8. minutě po brejku zvýšil Wilde. Jenže Chrudim to nepoložilo a v závěru poločasu sahala po vyrovnání.

Nejprve se Rešetárova střela pustila do biliáru mezi oběma tyčemi a míč byl celým objemem za brankovou čárou, ovšem rozhodčí to přehlédli a gól neuznali. Krátce nato trefil tyč i Max. Konstrukce branky zachránila Barcelonu také po změně stran.

Když Chrudim nevyužila své šance, Barcelona v poslední osmiminutovce definitivně rozhodla góly Torrase, Santose a Javiho Rodrígueze, který dovršil hattrick: nejprve se prosadil hlavou přímo po brankářově výkopu a následně proměnil pokutový kop.

Druhé utkání ve skupině čeká Chrudim v pátek od 18:45 s Arazem.