reklama

Trumfli i Barcelonu. Největší líheň talentů je v Salcburku

V červnu tomu bude rok, co byla otevřena největší líheň fotbalových a hokejových talentů v Evropě. Nachází v Salcburku a nabízí sportovní domov pro téměř čtyři stovky mladých talentů. V červnu tomu bude rok, co byla otevřena největší líheň fotbalových a hokejových talentů v Evropě. Nachází v Salcburku a nabízí sportovní domov pro téměř čtyři stovky mladých talentů. Foto: Lukáš Caha
V červnu tomu bude rok, co byla otevřena největší líheň fotbalových a hokejových talentů v Evropě. Nachází se v Salcburku a nabízí sportovní domov pro téměř čtyři stovky mladých talentů.

Salcburk - Nedaleko rakouského Salcburku v příjemném prostředí řeky Saalach vyrostla před necelým rokem největší fotbalová a zároveň hokejová akademie v Evropě, která může vychovávat až čtyři stovky sportovních talentů současně.

Sedm fotbalových hřišť, dvě ledové plochy, devadesát dva pokojů, šatny, posilovny, ošetřovny, kanceláře pro trenéry, jídelna, kantýny, ale i multimediální místnosti určené ke vzdělání hráčů. To vše nabízí areál o rozloze téměř třicet tisíc metrů čtverečních.

reklama