Ujfalušiho Atlético ve finále Španělského poháru

kub
12. 2. 2010 9:45
Santander - Atlético Madrid 3:2, první zápas 0:4
Tomáš Ujfaluši je s Atlétikem Madrid blízko zisku Španělského poháru
Tomáš Ujfaluši je s Atlétikem Madrid blízko zisku Španělského poháru | Foto: Reuters

Santander - Po deseti letech se může Atlético Madrid znovu radovat z postupu do finále Španělského poháru.

V jeho dresu se na úspěchu podílel i český fotbalista Tomáš Ujfaluši, který odehrál celé utkání.

Madridští sice prohráli ve čtvrteční odvetě na hřišti Santanderu 2:3, avšak díky vysokému náskoku 4:0 z prvního zápasu bez problému postoupili.

Pojistku jim dal už v 8. minutě vlastní gól Moratona, kterým Atlético vyrovnalo vedení domácích, které vzešlo také z vlastní branky. V druhém poločase šli hosté dokonce do vedení, avšak v závěru urval Santander obratem na 3:2 alespoň dílčí úspěch.

O pohár se Atlético ve finále utká se Sevillou, která jej naposledy získala v roce 2007.