reklama

V Aténách se kvůli řádícím fanouškům nedohrálo derby

autor: Eduard Erben
Zápas Panathinaikos-Olympiakos ukončili domácí fandové

Atény - Šlágr řecké fotbalové ligy mezi Panathinaikosem Atény a Olympiakosem Pireus se kvůli řádění domácích fanoušků nedohrál.

Ve druhém poločase od vedoucího gólu hostů začali házet na tribuny i hřiště zápalné lahve a kvůli eskalujícímu násilí rozhodčí duel ukončil v 82. minutě.

Zápas dvou nejlepších týmů tabulky provázely na Olympijském stadionu problémy od začátku, když se snažili dostat dovnitř lidé bez vstupenky. I když kvůli obavám z nepokojů nesměli být na zápase příznivci Olympiakosu, domácí fandové dostáli své pověsti.

První potyčky s policií se odehrály v poločase, to ještě policisté uklidnili výtržníky s pomocí slzného plynu.

Čtěte také:
VIDEO Kdo zahraje přímý kop? Hráči Bayernu si střihli

Druhý poločas i tak začal s více než půlhodinovým zpožděním. Jenže Molotovovy koktejly létaly dále vzduchem a na stadionu hořelo podle řeckých médií asi na třiceti místech.

Odhadem bylo zadrženo na 60 lidí, zranění utrpělo několik desítek fanoušků i policistů.

Aténskému klubu hrozí další trest, v této sezoně už jednou za násilí svých příznivců pykal. Svaz mu tehdy uzavřel stadion na jeden duel. Před nedělním zápasem 25. kola vedl Olympiakos ligovou tabulku o čtyři body před Panathinaikosem.

Bitky, plameny a nedohraný zápas. Hooligans opět řádili při aténském derby Bitky, plameny a nedohraný zápas. Hooligans opět řádili při aténském derby Prohlédněte zde

reklama