reklama

Čechy prověří i hvězdný kapitán Arménie Mchitarjan z Manchesteru United

Arménský fotbalista Henrik Mchitarjan z Borussie Dortmund. Arménský fotbalista Henrik Mchitarjan z Borussie Dortmund. autor: Reuters
Pro nadcházející dvojzápas arménské reprezentace bude připraven i záložník Manchesteru United Henrik Mchitarjan. Trenér Arménie Varužan Sukiasjan dnes oznámil nominaci, ve které Mchitarjan nechybí.

Jerevan - V nominaci fotbalistů Arménie na nadcházející přípravný zápas s českým výběrem a kvalifikaci s Dánskem nechybí kapitán a největší hvězda týmu, záložník Manchesteru United Henrik Mchitarjan. Trenér Arménie Varužan Sukiasjan dnes oznámil jména 25 hráčů, nominaci nejspíš ještě zúží.

Superagent Raiola vydělal na Pogbově gigantickém přestupu přes půl miliardy korun Superagent Raiola vydělal na Pogbově gigantickém přestupu přes půl miliardy korun Čtěte zde

Mezi 17 legionáři je i Gevorg Kazarjan z Marítima, jehož trefa v dosud posledním vzájemném utkání před třemi lety rozhodla o nečekané domácí prohře českého týmu v kvalifikaci MS 2014. V týmu je i druhý úspěšný střelec z tehdejšího duelu Karlen Mkrtčjan, svěřenec trenéra Pavla Vrby v Machačkale.

Nominace Arménie na přípravu s ČR (31. srpna) a kvalifikaci s Dánskem (4. září):

Brankáři: Arsen Beglarjan (Alaškert), Anatolij Ajvazov (Širak), Gor Manukjan (Pjunik).

Obránci: Gael Andonjan (Marseille/Fr.), Oganes Ambarcumjan (Vardar/Mak.), Varazdat Harojan (Padídé/Írán), Taron Voskanjan (Karmiotisa/Kypr), Levon Hajrapetjan (Pajkan/Írán), Hrajr Mchojan (Istiglal/Írán), Gevorg Hovhanisjan (Širak).

Záložníci: Henrik Mchitarjan (Manchester United/Angl.), Marcos Pizzelli (Fudžajra/SAE), Aras Özbiliz (Besiktas/Tur.), Gor Malakjan (Dniprodzeržinsk), Karlen Mkrtčjan (Machačkala/Rus.), David Manojan (Karmiotisa/Kypr), Gevorg Kazarjan (Marítimo/Portug.), Zaven Badojan (Bananc), David Hakobjan (Širak), Petros Avetisjan (Pjunik).

Útočníci: Artur Sarkisov (Saransk/Rus.), Gegam Kadimjan (Lvov/Ukr.), David Aršakjan (Chicago/USA), Ruslan Korjan (Chabarovsk/Rus.), Vardan Pogosjan (Pjunik).

reklama