Vaclík dvakrát inkasoval, Sevilla přesto vyhrála

29. 9. 2019 23:25

Český brankář Tomáš Vaclík dvakrát inkasoval, přesto Sevilla po dvou porážkách ve španělské fotbalové lize vyhrála. V 7. kole si poradila na svém stadionu se San Sebastianem 3:2 a na šestém místě ho bodově dohnala.

Vaclík lovil poprvé míč ze své sítě už ve čtvrté minutě, kdy využil díru v obraně Mikel Oyarzabal a sám před českým brankářem nezaváhal. V 18. minutě ale vyrovnal povedeným halfvolejem Nolito a andaluský celek po změně stran skóre otočil. Ve 47. minutě se prosadil střelou z úhlu Lucas Ocampos a deset minut před koncem z dorážky po pouhé minutě na hřišti střídající Franco Vázquez.

Vaclík vzápětí inkasoval podruhé, když nedosáhl na křížnou střelu Portua, na třech bodech pro Sevillu už se ale nic nezměnilo.