Ve šlágru kola gól nepadl. Teplice jsou v čele o 4 body

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
13. 3. 2010 20:25
Slavia - Teplice 0:0
Stanislav Vlček ani jeho spoluhráči se proti Teplicím střelecky neprosadili
Stanislav Vlček ani jeho spoluhráči se proti Teplicím střelecky neprosadili | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Praha - Fotbalisté Teplic zvýšili náskok na čele 1. fotbalové ligy na čtyři body, když ve šlágru 19. kola remizovali 0:0 na hřišti pražské Slavie. Ta na svého soupeře stále ztrácí 9 bodů a patří jí pátá příčka.

Zápas sporý na šance poznamenala vážná zranění v prvním poločase, kvůli nimž odstoupili na domácí straně Petr Janda s Ristem Naumovem a hostující Milan Matula.

Janda si ze střetu hlavami s Matulou odnesl slabý otřes mozku, teplický fotbalista podezření na poranění lebky. Ještě hůře dopadl Naumov, jehož kvůli zlomenině hollení kosti odvezla přímo ze hřiště sanitka a ještě večer byl operován.

Jedinou vážnější šanci si vypracovala Slavia v 54. minutě, kdy Vlček napálil centr z levé strany nad břevno.

Také Tepličtí jen jedinkrát vážně ohrozili branku, když Došek v 76. minutě přeskočil gólmana Seneckého Došek, po jeho hlavičce ale míč skončil těsně vedle tyče.

Reportáž ze zápasu si můžete přečíst ZDE

Výsledek:

Slavia Praha - FK Teplice 0:0
Rozhodčí: Zelinka - Hojsík, Marek. ŽK: M. Černý - Matula, Ljevakovič, Siva, Stožický, Vachoušek. Diváci: 8761.
Slavia: Senecký - Krajčík, Hubáček, Kopic, Starý - Grajciar, Trapp, Janda (31. M. Černý), Trubila - Vlček (68. Ivanovski), Naumov (43. Šenkeřík). Trenér: Jarolím.
Teplice: Slavík - Vidlička, Matula (32. Rosa), Klein, Siva - Kalivoda (63. Verbíř), Ljevakovič, Vachoušek, Stožický (80. Zoubele) - Došek, Mahmutovič. Trenér: Plíšek.