reklama

Ve Slavii budou létat pokuty. Petroušova hlava zatím drží

Výplaty za srpen asi budou u slávistů slabší, za debakl přijdou pokuty Výplaty za srpen asi budou u slávistů slabší, za debakl přijdou pokuty autor: CPA
Porážka 0:7 od Teplic vyvolala v Edenu, kde sídlí Slavia, horečnatá jednání. Ředitel Šeterle zatím slibuje jen pokuty.

Praha - Nula sedm? To je debakl, který by srazil nejednu trenérskou hlavu. Ta, která patří Michalu Petroušovi, zatím na jeho trenérském krku ve Slavii drží. Navzdory šílené pondělní porážce od Teplic.

"Řešíme to tady celý den, je to blamáž, ostuda, nebo možná i něco horšího. Zatím si tvoříme úsudek a s nějakým výstupem přijdeme ve středu," říká ředitel Slavie Jaromír Šeterle.

"V první řadě se jako vedení klubu omluvíme fanouškům," zdůrazňuje.

Na dotaz, zda chystá personální opatření, odvětil: "Asi ne taková, jaká myslíte, třeba směrem k trenérovi... Bude to mít dvě roviny. Jedna z nich bude finanční. Ti, kteří se na té ostudě podíleli, to pocítí."

Šeterle: Chybí další osobnost

A zmiňovaná druhá rovina pak podle toho, co Šeterle naznačil, může vést spíše ke změnám v kádru. "Nemyslím si ovšem, že by nebyl konsolidovaný, vždyť prakticky tenhle kádr zvládl závěr ligového jara a hrál výborně i v přípravě," říká Šeterle.

Odmítá tezi, že mužstvu fatální schází přinejmenším jeden stoper. "Já bych ten problém neviděl z hlediska postu. Spíš tam schází alespoň ještě jedna osobnost. Tou je nyní jen Karol Kisel," říká Šeterle.

"Přestupní období je ještě dlouhé, je možné, že někteří hráči přijdou a jiní, kteří třeba nesplnili naše představy odejdou," odpovídá obecně.

Ve středu by snad vedení Slavie mohlo být ohledně chystaných opatření konkrétnější.

reklama