reklama

VIDEO Beckham kopl míč do 'simulanta'. Zápas si nezahraje

Beckhamův konflikt při zápase Los Angeles a San Jose Aktuálně.cz
Anglický fotbalista David Beckham dostal v MLS jednozápasový disciplinární trest.

New York - Anglický fotbalista David Beckham dostal v MLS jednozápasový disciplinární trest. Záložníka Los Angeles Galaxy suspendovalo vedení zámořské soutěže za "konfrontační a provokativní chování" v závěru utkání proti San Jose z minulého týdne.

Beckham se nechal vytočit

Sedmatřicetiletý Beckham neudržel nervy na uzdě v nastaveném čase, kdy se jeho tým pokoušel zvrátit nepříznivý stav 3:4. Bývalého kapitána anglické reprezentace naštval hráč soupeře San Cronin, jenž podle něj příliš dlouho ležel na hřišti.

Beckham proto kopnul míč jeho směrem, přičemž trefil nejen hráče, ale i rozhodčího Hilaria Grajedu. Ten Beckhamovi okamžitě udělil žlutou kartu, kvůli níž už automaticky stál ve středečním duelu proti Philadelphii. Nyní dostal dodatečný trest pro nedělní utkání v Chicagu.

Další rána pro Beckhama

"Disciplinární komise shledala jeho chování neakceptovatelným a poškozujícím image soutěže," uvedli představitelé MLS na oficiálním webu. Slavný fotbalista se ještě po závěrečném hvizdu málem popral s brankářem San Jose Davidem Binghamem - museli je od sebe odtrhávat spoluhráči.

Beckham, jenž se musel minulý týden smířit s tím, že nebyl nominován do britského olympijského výběru pro olympijské hry, dostal také nespecifikovanou pokutu.

reklama