VIDEO Bony efektní patičkou popravil Feyenoord v 91. minutě

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
3. 9. 2012 6:00
Bony Wilfried vystřelil tři body Vitesse Arnhem efektní patičkou proti Feynoordu Rotterdam.
Bony Wilfried vystřelil Arnhemu tři body | Video: Youtube.com

Arnhem - Krásný gól na poslední chvíli si připravil Bony Wilfried v nedělním utkání nizozemské ligy proti Feyenoordu Rotterdam.

Vitesse Arnhem tak porazil hosty 1:0 právě Wilfriedovou brankou z první minuty nastavení.

Bývalý hráč pražské Sparty se v 91. minutě vydal k jednomu z posledních útoků utkání, které už směřovalo k remíze.

Míč si vzal Mike Havenaar, který se v pokutovém území otočil a v krkolomné pozici vypálil na branku.

Tu by dozajista netrefil, kdyby poblíž penaltového puntíku nestál Wilfried a pohotovou patičkou neusměrnil balon k tyči.

Útočník z Pobřeží slonoviny tak Arnhemu vystřelil tři body. Má jich už deset a je druhý v nizozemské lize.