VIDEO Další inzultace. I na Slovensku umí zbít sudího

11. 10. 2012 10:11
Incident ve slovenské nižší soutěži. Nejprve kopnutí sudího, potom "kravata" a ukončený zápas.
Inkriminovaný incident najdete v čase 1:01. | Video: Sport

Praha - O uplynulém víkendu bylo na fotbalových vesnicích poněkud neklidno. Po inzultaci rozhodčího v české III. třídě, o které jsme informovali zde, došlo k podobnému incidentu také na Slovensku.

Duel mezi MŠK Spišská Belá B a Tatranem Lubica totiž skončil už po pětadvaceti minutách. O případu jako první informoval internetový server fotbalnaplno.cz.

Utkání bylo od začátku velmi atraktivní, mělo však skončit mnohem dříve, než by kdokoli čekal. Ve 25. minutě vyrovnali domácí na 2:2 po ofsajdem silně zavánějící situaci. Sudí branku uznali, což nesli nelibě prakticky všichni hostující fotbalisté, nejhůře však obránce, který byl hraniční situaci nejblíže.

Za nadávky pomeznímu rozhodčímu nejprve inkasoval žlutou kartu, ani to jej ovšem nezastavilo a pustil se slovně i do hlavního. Ten neváhal a vytáhl kartu červené barvy. Vzápětí už jen šokovaně sledoval, jak se na něj řítí rozzužený býk.

Fotbalista se rozeběhl proti arbitrovi, nejprve jej kopl do nohy, potom chytil do "kravaty" a sudího strhnul k zemi. Rozhodčí vstal, písknutím ukončil zápas a zmizel v kabině.