reklama

VIDEO Doživotí pro Brandaa! Zákeřně zlomil nos Mottovi

Podívejte se na video incidentu. www.youtube.com
Bastia zatím nepotrestá svého útočníka Brandaa za hlavičku Thiagu Mottovi z Paris St. Germain.

Paříž - Bastia zatím nepotrestá svého útočníka Brandaa za hlavičku Thiagu Mottovi z Paris St. Germain. Brazilský fotbalista po sobotním utkání francouzské ligy zlomil italskému reprezentantovi nos.

Brandao si po porážce 0:2 počkal na Mottu v tunelu Parku Princů a krvavě ho zranil. Podle prezidenta PSG Násera Al-Keláfího bývalý hráč Marseille, Šachtaru Doněck či St. Etienne za to zaslouží distanc do konce života.

Bastia se rozhodla počkat na rozhodnutí disciplinární komise, ale vyhradila si právo zasáhnout v budoucnu. "Jednoznačně odsuzujeme gesto našeho útočníka, ale také stejně litujeme nepřijatelného chování jistých hráčů, kteří nepřestali s urážením a provokováním svých soupeřů," uvedl francouzský klub v prohlášení.

Paris St. Germain reakce Bastie překvapila. "Vzali jsme na vědomí, že Bastia odsoudila útok Brandaa proti Thiagu Mottovi, ale překvapilo nás, že klub nepotrestal svého hráče, jehož úmyslné a extrémně násilné gesto je neomluvitelné a volá po sankcích od ligové disciplinární komise," uvedlo PSG na svém webu.

reklama