VIDEO I Zlatan zíral. Slovák Weiss si povodil obranu Paříže

18. 9. 2013 8:16
Třiadvacetiletý slovenský záložník předvedl proti PSG úžasné sólo a skóroval. Jeho gól ale nebyl Olympiakosu nic platný.

Pireus - Fanoušci Olympiakosu Pireus neměli v premiérovém duelu Ligy mistrů proti Paris St. Germain mnoho důvodů k radosti. Jejich tým na očekávaného favorita nestačil a podlehl 1:4.

Jeden krásný moment si ale příznivci řeckého klubu přece jen užili. To když si v první půli povodil obranu hostů slovenský záložník Vladimír Weiss a po úžasném solů srovnal na 1:1.

Letní posila Olympiakosu si na pravém křídla převzala přihrávku, jednoho brazilského stopera Marquinhose překonala prostrčením míče mezi nohama, druhého - Thiaga Silvu - obešla na hranici malého čtverce a nezadržitelně překonala brankáře Sirigua.

Na krásný gól se díval také hvězdný Zlatan Ibrahimovič, který ve druhém poločase neproměnil pokutový kop.

Třiadvacetiletý fotbalista měl pochopitelně z gólu velkou radost, domácím ale žádné body nepřinesl. Pařížané ve druhé půli rozhodli třemi góly o jednoznačném triumfu.