VIDEO Jak mohl nedat? Özil z malého vápna netrefil bránu

28. 8. 2012 11:20
Německý záložník Mesut Özil z malého vápna netrefil prázdnou bránu, Real Madrid pak prohrál v Getafe 1:2.
Záložník Realu Madrid Mesut Özil nedokázal z malého vápna trefit úplně prázdnou bránu. | Video: Sport

Madrid - Real Madrid se na startu nové sezony trápí. Zmar a bezmoc potvrdil Mesut Özil. Jindy chladnokrevný záložník nedokázal na začátku posledního ligového utkání s Getafe trefit po krásné kombinaci prázdnou bránu z malého vápna. Real pak prohrál 1:2.

Trenér José Mourinho proto ani náhodou nemůže být spokojený. Po úvodním utkání s Valencií vytýkal svěřencům špatnou koncovku. Jak ale ukázal Özil, zapracovat se na ní během následujícího týdne nepodařilo.

Özil si vyměnil v rychlé kombinaci míč s Ronaldem, jeho nezištnou narážečku před úplně odkrytou bránu ale z malého vápna trestuhodně napálil jen do břevna. Jak se posléze ukázalo, spálená gólovka stála Real bod.

Madridští se sice do konce poločasu ještě dostali do vedení, ale druhý poločas ovládl jejich městský rival.

"Zasloužili jsme si prohrát. Hráli jsme velmi špatně, byl to neakceptovatelný zápas. Jeden z těch zápasů, po kterých ani necítíte frustraci, protože konečný výsledek nebyl překvapením," kritizoval Mourinho, jehož tým prožívá nejhorší vstup do sezony za posledních 39 let a ve dvou ligových zápasech střelil jen dvě branky.

Real v úvodu sezony přišel o Superpohár v souboji s Barcelonou, na největšího rivala navíc po dvou kolech ztrácí už pět bodů, protože v prvním kole doma pouze remizoval s Valencií 1:1.