VIDEO Krásné góly Neymara a Oscara srazily v přípravě Koreu

12. 10. 2013 15:49
Fotbalisté Brazílie porazili v přípravném utkání v Soulu domácí Jižní Koreu 2:0. Branky pořadatelů mistrovství světa vstřelili před 65 tisíci diváků mladé ofenzivní hvězdy Neymar a Oscar.
Výhru Brazílie 2:0 v Jižní Koreji zařídily góly Neymara a Oscara | Video: youtube.com

Soul - Fotbalisté Brazílie porazili v přípravném utkání v Soulu domácí Jižní Koreu 2:0.

Branky pořadatelů mistrovství světa vstřelili před 65 tisíci diváků mladé ofenzivní hvězdy Neymar a Oscar.

Jednadvacetiletý útočník Barcelony Neymar otevřel skóre z přímého kopu minutu před koncem prvního poločasu a stál také u zrodu druhého gólu. Ten přidal o rok starší Oscar z Chelsea čtyři minuty po přestávce po přihrávce Paulinha.

Brazílie pokračuje ve svém asijském turné úterním utkáním v Pekingu proti Zambii.