VIDEO Levý hák jako Kličko. Brankář napadl spoluhráče

2. 11. 2012 10:01
Ukrajinský brankář Sergij Pohorilij uděřil po pohárovém utkání na Ukrajině vlastního spoluhráče do tváře.
Podívejte se na celý incident na videu. | Video: Sport

Poltava - Scéna jak z jihoamerické nižší soutěže se odehrála ve středečním zápase ukrajinského poháru mezi Poltavou a Simferpolem.

Hostující klub na hřišti Vorskly vedl už 0:3, ovšem nakonec se musel až do poslední minuty strachovat o vítězství, což se projevilo ihned po závěrečném hvizdu.

Vypjatou chvíli totiž i přes výhru 3:2 neunesl brankář Sergij Pohorilij, jenž po krátké výměně názorů udeřil vlastního spoluhráče Jurije Habovdu pěstí do tváře.

Následnému incidientu mezi hráči Simferpolu pak museli bránit i hráči Poltavy, kteří přitom měli možná největší důvod k naštvanosti, neboť se jim před domácím publikem nepodařilo přetavit závěrečný tlak ve vyrovnání.

Nervózní brankář potom ještě inkasoval červenou kartu - a ti i přesto, že již bylo několik minut po skončení zápasu.