VIDEO Mancini se zlobil na sudí. Ta však rozhodla dobře

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
12. 3. 2012 14:45
Sian Masseyová správně neuznala gól Manchesteru City

Swansea - Nejdříve oslavně zaťatá paže, pak však nechápavý pohled a hořký úsměv. Takové byly reakce italského trenéra Manchesteru City Roberta Manciniho v závěru nedělního zápasu 28. kola Premier League na hřišti Swansea.

Od 83. minuty prohrával dosud nejlepší tým tabulky po gólu Mooreho 0:1, pět minut poté však obránce Citizens Micah Richards dopravil míč do sítě a radoval se z gólu. Ovšem předčasně.

Asistentka rozhodčího Sian Masseyová totiž gól neuznala, protože Richards byl v době přihrávky v těsném ofsajdovém postavení.

Citizens prohráli, Rooney poslal United do čela

A protože Citizens regulérní gól vstřelit nedokázali, po pěti měsících přišli o vedení v soutěži, o které je připravili městští rivalové United.

"Nemyslím si ale, že jsme ztratili šanci na titul. Musíme dál bojovat, o šampionovi se nejspíš rozhodne až tři kola před koncem," řekl  po zápase Mancini, který připomněl vzájemný duel s United.