reklama

VIDEO Marcelo měl být vyloučen, zlobí se hráči Bayernu

Bayern nechápe, proč sudí Webb ukázal žlutou kartu

Mnichov - Přestože fotbalisté Bayernu Mnichov v závěru úvodního zápasu semifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid vstřelili gól, díky němuž vyhráli 2:1, v jeho nastavení dlouho spílali hlavnímu rozhodčímu Howardu Webbovi, který měl podle nich vyloučit záložníka Realu Marcela.

Anglický sudí udělil brazilskému univerzálovi za zákrok zezadu na střídajícího záložníka Bayernu Thomase Müllera jen žlutou kartu, přestože ho měl za brutální zákrok vyloučit.

Čtěte také:
Real prokletí nezlomil. Gómez rozhodl o výhře Bayernu
Utkání jsme sledovali ŽIVĚ
Fotbalisty Realu před zápasem s Bayernem okradli

Kvůli tomu vznikla na hřiště mela. Hráči Bayernu se začali po Marcelovi sápat, ten se začal bránit, a proto došlo k menší potyčce.

Zákroku v nastaveném čase druhého poločasu přitom předcházel podobný zákrok, když obránce Realu Sergio Ramos zezadu sestřelil útočníka Bayernu Maria Gómeze. Také tehdy Webb vytáhl z kapsy jen žlutou kartu.

"Všichni to viděli, Marcelo měl jít ven. Za tohle se má vylučovat, bylo to jasně na červenou. Jenže Marcelo dostal pouze žlutou kartu, kterou jsem dostal i já za menší věc. Když to porovnáte..." zuřil po zápase kapitán Bayernu Philipp Lahm.

OBRAZEM Mourinho šílel vzteky, fanoušci Bayernu radostí trhali sítě OBRAZEM Mourinho šílel vzteky, fanoušci Bayernu radostí trhali sítě Prohlédněte zde

reklama