VIDEO Ronaldo sebral Mourinhovi Champions Cup

8. 8. 2013 9:40
Real Madrid zvítězil ve finále International Champions Cupu nad Chelsea 3:1
Podívejte se, které góly finále International Champions Cupu mezi Realem Madrid a Chelsea rozhodly | Video: youtube.com

Praha - Trenér José Mourinho při prvním pokusu po odchodu z Realu Madrid porazit ´Bílý balet´ neuspěl.

Nový kouč Chelsea na celek, kde strávil předchozí tři sezony, narazil ve finále amerického International Champions Cupu, ovšem vítězství neslavil. Výsledkem 3:1 triumfoval Real pod vedením Carla Ancelottiho, který v Chelsea rovněž působil

Španělský gigant byl od počátku lepším týmem a už ve 14. minutě otevřel skóre díky přesné křižné k tyči Marcelo. O dvě minuty později však londýnský klub srovnal, když Ramires zakončil svůj bleskurychlý výpad krásným lobem.

Po půlhodině hry šel od vedení opět madridský tým. Tentokrát brankář Petr Čech inkasoval po brilantním přímém kopu Cristiana Ronalda, jenž tak potrestal předchozí faul na vlastní osobu.

Mourinhovu mužstvu nepomohlo ani trojité přestávkové střídání. Dvanáct minut po změně stran totiž portugalský kanonýr hlavičkou zvýšil na konečných 3:1.